PROJEKTUJEMY

MATERIAŁY MARKETINGOWO – REKLAMOWE

W oparciu o kierunkowe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zawodowe, projektujemy wszelkiego rodzaju materiały marketingowo – reklamowe: znaki graficzne, loga, komunikację wizualną, ulotki, foldery, plakaty, gazetki, reklamy prasowe, realizujemy projekty na potrzeby mediów elektronicznych etc.

PROJEKTY GRAFICZNE i WZORNICZE NA OPAKOWANIA, STANDY I POS-Y

Realizujemy projekty wzorniczo-konstrukcyjne, oraz opracowanie graficzne na dowolne opakowania, kartonowe standy oraz materiały POS (reklama w punktach sprzedaży) – stand, hanger, stopper, polsign, shelf liner, shelf talker, wobler…

Projekty opakowań

Projekty opakowań

REALIZUJEMY RÓWNIEŻ

ILUSTRACJE, RYSUNKI I FOTOMONTAŻE

Realizujemy concept boardy i story boardy. Przygotowujemy ilustracje do książek, projektów i reklam. Wykonujemy fotomontaże, rysunki ofertowe oraz techniczne.

MODELOWANIE 3D i RENDERING

Realizujemy trójwymiarowe modele i wizualizacje obiektów nieistniejących. Na podstawie szkiców koncepcyjnych, zdjęć i rysunków technicznych budujemy trójwymiarowy model obiektu, który pokrywamy dowolnym materiałem lub grafiką. Raz przygotowany obiekt możemy oglądać z każdej strony, w dowolnym oświetleniu.
W przypadku standów i POS realizujemy trójwymiarowe wizualizacje form przestrzennych wraz z wirtualnym „zatowarowaniem” półek.

Korzystamy z profesjonalnego i licencjonowanego oprogramowania firmy MAXON:
– CINEMA 4D – do modelowania 3D i renderingu,
– BODYPAINT 3D – do pracy z teksturami bezpośrednio na modelach trójwymiarowych.

SKŁAD I PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Wszystkie projekty składamy i przygotowujemy do druku w naszym profesjonalnie wyposażonym studio DTP. Oferujemy również skład i przygotowanie do druku materiałów przekazanych przez Klienta. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh, na najnowszym i wyłącznie licencjonowanym oprogramowaniu.

Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane, specjalistyczne oprogramowanie do realizacji gazetek, folderów i katalogów zawierających bardzo duże ilości (od kilkuset do kilku tysięcy #SKU w jednym wydaniu) zmiennych danych: tekstów i zdjęć (wydawanych np. z mutacjami cenowymi). Tego typu rozwiązania wykorzystywane są głównie przy realizacji gazetek i katalogów dla sieci handlowych. Odpowiednia wiedza, organizacja i sprzęt umożliwia nam sprawną pracę z bankami produktów zawierającymi kilkadziesiąt tysięcy zdjęć i tekstów.

PROMO INFO - PAWEŁ SZAR

05-071 Sulejówek, ul. Długa 19
NIP PL1131161997

Biuro czynne:

pon. – pt.  9.00 – 17.00

tel. +48 22 760 04 05
fax +48 22 760 04 06
tel. kom. +48 501 697 391
e-mail: biuro@promo.info.pl

Rachunek bankowy:

BRE Bank S.A INTERNET BANKING
al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
52 1140 2004 0000 3102 3512 1461
SWIFT/BIC:BREXPLPWMBK

Nasze inne marki:

WWW.COPIO.PL , WWW.2EXPRESS.PL

 

ZNAJDŹ NAS

N 52o 15’25.63”, E 21o 18’25.34”

QR CODE PromoInfo
W zarządzaniu finansami wspiera nas:

Przyjmujemy płatności:
przelewem, gotówką, kartą kredytową